Jazyková škola SPEAK

Jazyková škola SPEAK

  • 12 nov 2016

Jazyková škola SPEAK je kvalitná európska jazyková škola s profesionálnymi zahraničnými lektormi. Škola organizuje kurzy anglického, nemeckého, ruského, španielskeho, francúzskeho, talianskeho jazyka. V anglickom jazyku učíme komunikovať nielen študentov základných a stredných škôl a dospelých, ale aj deti od 2 rokov. V materskej škole SPEAK STAR ich prirodzeným spôsobom motivujeme ku komunikácii  v anglickom jazyku. Organizujeme tiež kurzy anglického jazyka v SPEAK-u, v letnom tábore SPEAKland, na jazykových pobytoch alebo strednej škole v zahraničí.

Virtuálna prehliadka zaznamenáva tri lokality pôsobenia jazykovej školy SPEAK.

Jazyková škola SPEAK, B.Bystrica

Jazyková škola SPEAK, Zvolen

Jazyková škôlka SPEAK STAR, B.Bystrica

Jazyková škola SPEAK, B.Bystrica

Materské pracovisko jazykovej školy SPEAK v Banskej Bystrici sa nachádza v nových priestoroch multifunkčnej budovy na Huštáku, na 1. poschodí.

Virtuálna prehliadka obsahuje 9 panoramatických záberov umiestnených na hlavnom koridore od vstupu do priestorov školy smerom k recepcii. Prostredníctvom virtuálnej prehliadky môžete vstúpiť do jednej z učební.

Jazyková škola SPEAK, Zvolen

Pracovisko jazykovej školy vo Zvolene sa nachádza v budove základnej školy na ulici Petra Jilemnického. Zrenovované priestory jazykovej školy sú prístupné samostatným vstupom a a nachádzajú sa na 1. poschodí.

Virtuálna prehliadka obsahuje 7 panoramatických záberov v jednej úrovni. Pomocou nej môže návštevník môže vstúpiť do dvoch učební.

Súkromná anglická materská škola SPEAK STAR, B.Bystrica

Súkromná jazyková škôlka SPEAk STAR sa nachádza v Banskej Bystrici na sídlisku „Belveder“ , v komplexe multifunkčnej budovy na prvom poschodí.

Virtuálna prehliadka obsahuje 2 panoramatické zábery exteriéru a 12 záberov interéru v jednej úrovni, ktoré umožňujú zoznámiť sa s priestormi škôlky