Horský hotel Šachtička

Horský hotel Šachtička

  • 30 jún 2015

Hotel Šachtička slúži hosťom už 22 rokov. Od začiatku bolo našim zámerom vytvoriť kvalitné služby pre širokú škálu hostí. Myslíme si, že tento zámer nám vyšiel a osvedčil sa. Rovnako dobre sa u nás cítia individuálni hostia, rodiny s deťmi, ako aj firemná klientela, účastníci konferencií a teambuildingov.

Cudzinci sú priam nadšení, uchváti ich okolitá príroda a aj naša pohostinnosť. Vraj nás nezahanbia ani alpské horské hotely našej kategórie. Istá pani sa o nás vyjadrila, že sme ako z toho filmu „Anděl na horách“.

Hotel sa v mapách Google  a v službe StreetView prezentuje virtuálnou prehliadkou, ktorá pozostáva z 10 panoramatických záberov.

Okolie hotela

Príjazdovú komunikáciu k hotelu dokumentuje 6 panoramatických záberov. Z tejto virtuálnej prehliadky je možné vstúpiť hlavným vchodom do vstupnej haly hotela a pristúpiť k recepcii

Hotelová hala a recepcia

Hotelová hala a recepcia sú sprístupnené 4 panoramatickými zábermi s možnosťou opustenia hotela. Panoramatické zábery sú rozvrhnuté tak, že je k nim možné pripojiť ďalšie kroky.