Fuggerov Dvor

Fuggerov Dvor

  • 30 jún 2015

Hotel sa v mapách Google a v službe StreetView prezentuje 4 virtuálnymi prehliadkami, ktoré  umožňujú zoznámiť sa s okolím aj s interiérom hotela

http://www.fuggerov-dvor.sk/

Hotel Fuggerov Dvor leží uprostred hôr obkolesujúcich Banskú Bystricu v katastri obce Selce. Región so slávnou históriou, s novovybudovanými strediskami cestovného ruchu, udržiavané zjazdovky, turistické a cyklistické trasy. Dobrá tradičná kuchyňa, ktorú si vychutnáte pri každej návšteve, je zárukou, že Fuggerov Dvor je miesto, na ktoré sa budete s radosťou vracať. Štýlovo zariadená kaviareň a reštaurácia má kapacitu 60 miest.

Hotel Fuggerov Dvor - okolie hotela

Okolie hotela a časť interiéru je pokrytá 13 panoramatickými zábermi. V tejto ukážke ukážke sa môžete zoznámiť s príjazdovou komunikáciou, ktorá smeruje od vstupu do areálu až k budove wellness a s bezprostredným okolím hotela.

Recepcia, reštaurácia a kaviareň

Do recepcie hotela a reštaurácie môžete vstúpiť z exteriéru, ale na www stránku je možné vložiť aj ďalší štartovací bod virtuálnej prehliadky. V tomto prípade je to pohľad na recepciu v interiéri hotela.

Hotelový wellness

Hotelový wellness sa nachádza na konci areálu Fugerov Dvor v samostatnej budove spojenej s hlavnou časťou hotela. Relaxačná zóna je zdokumentovaná 8 panoramatickými zábermi

Hotelový wellness - relaxačná miestnosť s výhľadom

V podkroví budovy s hotelovým wellness je príjemná relaxačná miestnosť s výhľadom na okolitú prírodu. Toto miesto Vám priblíži jeden panormatický záber.